Hizmetlerimiz

Bahçelievler Kız Öğrenci Yurdu Ekibi Her Zaman Sizinle Sizin İçin Çalışıyor!

Etüt Odası

Kendi odalarında veya 24 saat açık etüd salonumuzda ders çalışabilen kızlarımızın derslerindeki başarıları bizim en önemli önceliklerimizden biridir.

Ücretsiz İnternet

Bilişim çağında olmazsa olmazlarımızdan olan; müzik, ders dinleme ve araştırmalarınız için ihtiyaç duyacağınız sürekli ve kesintisiz wifi internet hizmetimiz ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Mutfak & Ücretsiz Kahvaltı

Her dairede bulunan mutfaklar sayesinde kızlarımız bağımsız olarak ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Ayrıca ücretsiz kahvaltı imkanı da sunulmaktadır. Odalarımızda mini buzdolabı bulunmaktadır.

7/24 Güvenlik

Görevlilerimizin kontrolünde 24 saat boyunca kamera sistemleri ve imza listeleri ile sağlanmaktadır. Ayrıca yurda giriş çıkışlar parmak izli turnike sistemi ile sağlanmaktadır.

Tıbbi Destek & Revir

Hafif yaralanmalar ve günlük hastalıklarınız için ilk yardım odamız mevcuttur. Ayrıca herhangi bir acil durumda personeli hemen tıbbi destek sağlamaktadır.

Oda Temizliği & Dezenfekte

Kızlarımızın odaları günlük olarak görevlilerimizce temizlenmekte, hijyen konusunda kesinlikle taviz verilmemektedir. Düzenli periyotlarda dezenfekte ve hijyen hizmeti verilmektedir.

24 Saat Sıcak Su

Yurdumuzda kesintisiz sıcak su hizmetimiz vardır. Su kesintilerine karşılık olarak kullanımınıza yetecek ve su ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar su depomuz da mevcuttur.

Çamaşır & Ütü Odası

Hijyen noktasında hiç bir taviz vermeyen yurdumuz, kızlarımızın kişisel hijyeni için çamaşır ve ütü odasını öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Sizi İstanbul’daki evinize bekliyoruz.